Cobra 30 hydraulisk drevet pumpe

cobra pumpe 30

Tilleggsutstyr

En liten hydraulisk pumpe med stor kapasitet

Vår minste pumpe, den veldig enkel å håndtere takket være den lave vekten. De gode trykkegenskapene lar deg pumpe høyt og langt uten å redusere kapasiteten. Pumpen er hovedsakelig beregnet på f.eks. vann, urin og lensepumping.

Ranaverkens nye generasjon Cobra-modeller har økt lekkasjesikkerhet og reduserte vedlikeholdskrav. Likevel har de bedre flyt, trykkegenskaper, kan pumpe høyere, lengre og mer med samme lave vekt og fleksibilitet som på tidligere modeller.

  • Robust og pålitelig pumpe som tåler tørrkjøring og slam.

  • Lett og fleksibel

  • Lavt vedlikehold

Cobra 30 Standard – Leveres med:

  • Lakkert pumpehus
  • 7 meter koblingsett hydraulikkslanger
  • 5 meter x 38mm (1,5″) trykkslange.

Teknisk data

CobraEnhet30100150200 HP180HP300
SlangedimensjonTommer1,5″3″4″4″5″6″
FlytL/min50018002800330030004000
Trykkbar52,41-1,21,21-1,21-1,2
OljeflytL/min15-3025-3045-6535-4070110
Oljetrykk maxbar210210210210210210
Vekt pumpehuskg4914,2131820
Total vektkg153041,2404856

Andre modeller

cobra pumpe 100

Cobra 100

Cobra pumpe 150

Cobra 150

Cobra pumpe 200

Cobra 200

Cobra pumpe 180

Cobra HP 180

Cobra pumpe HP 300

Cobra HP 300